ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRENowe technologie w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

Możliwości składowania CO2 w strukturach geologicznych
03.04.2014r. 13:27

Wzrost efektywności wytwarzania energii elektrycznej, jak również obniżenie energochłonności w sferze gospodarczej, oszczędność energii czy też wykorzystanie odnawialnych źródeł energii są obecnie wiodącymi sposobami ograniczenia globalnej emisji gazów cieplarnianych, w tym przede wszystkim emisji CO2. Nie ulega wątpliwości, że efekty tych działań będą jednak widoczne dopiero w perspektywie długo¬terminowej.
Autorzy: Józef Dubiński, Aleksandra Koteras - Główny Instytut Górnictwa ("Energetyka" - styczeń 2014) , Energetyka
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE