ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRENowe technologie w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Broda: Tauron będzie współpracować ze start-up'ami
16.02.2017r. 08:47

Chcemy szukać odpowiedzi na nasze wyzwania w modelu open innovation - powiedział serwisowi eNewsroom.pl Jarosław Broda, wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju Tauron.
Energetyka na co dzień ma do czynienia z nowymi technologami. Elektrownie są stale modernizowane, aby spełniały wygórowane normy ochrony środowiska. Rozwijane są także sieci dystrybucyjne, by codziennie w bezpieczny i pewny sposób dostarczać energię do domów.
- Chcemy szukać odpowiedzi na nasze wyzwania w modelu open innovation - powiedział serwisowi eNewsroom.pl Jarosław Broda, wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju Taurona.

- Zapraszamy start-upy i małe firmy do dialogu z nami, podczas którego jesteśmy w stanie udostępnić nasze doświadczenie i wiedzę z sektora energetyki. Dla wybranych rozwiązań możemy udostępnić nawet naszą bazę klientów i aktywów. Tauron zamierza w ten sposób wyłowić najlepsze rozwiązania, znaleźć niekonwencjonalne sposoby rozwiązywania problemów oraz nauczyć się współpracy ze start-upami i małymi firmami - podkreślił Broda.
eNewsroom.pl

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE